(порожньо)
 

Блог / Новини

26.02.2011
Підписатися на новини:
або RSS 2.0

Статьи

23 Июля 2015
Кожну секунду, мільйони людей у світі підкурюють сигарети. Кожен рік, армія..
6 Апреля 2015
Зазвичай, коли говорять про електронні сигарети, зазначають позитивний..
5 Марта 2015
Ірландські вчені провели спеціальне дослідження, в якому взяли участь..

Голосование

Какую электронную сигарету курите вы:

Британські дослідження  RSS 2.0

Британські дослідження

Ірландські вчені провели спеціальне дослідження, в якому взяли участь кілька сотень некурящих жінок. Мета дослідження полягала в тому, щоб з'ясувати стан їхньої шкіри, враховуючи такі параметри, як пружність, еластичність і мікрорельєф.

У другій частині дослідження, взяли участь понад 50 жінок, що палять, які відмовилися від страшної звички. На протязі декількох місяців вони здавали аналізи і проходили обстеження. З'ясувалося, що шкіра жінок, які кинули курити, помолоділа на 13-15 років. Більш того, більшість учасниць скинули по кілька кілограмів.

А от англійські вчені провели трохи інше дослідження: протягом шести місяців група жінок відмовлялися від куріння звичайних сигарет і замінили їх електронним ширянням. В результаті цих досліджень, вчені з'ясували, що шкіра жінок, які курили е-сигарети, в наступні два місяці помолодшала на три роки в порівнянні з тими, хто продовжував палити сигарети. Протягом шести місяців, ця різниця становила вже п'ять років. За словами вчених, ці дослідження повинні показати якої шкоди завдає куріння тютюну жіночому організму і відображається на красі.

Електронні сигарети були обрані як альтернатива, оскільки багато хто з піддослідних зізналися, що вони не зможуть різко відмовитися від сигарет без замінника.

Recommended reading

Популярність електронних сигарет
Поради при виборі електронної сигарети
10 властивостей нікотину
Переваги Denshi Tabaco
Як доглядати за електронною сигаретою?