(порожньо)
 

Блог / Новини

26.02.2011
Підписатися на новини:
або RSS 2.0

Статьи

23 Июля 2015
Кожну секунду, мільйони людей у світі підкурюють сигарети. Кожен рік, армія..
6 Апреля 2015
Зазвичай, коли говорять про електронні сигарети, зазначають позитивний..
5 Марта 2015
Ірландські вчені провели спеціальне дослідження, в якому взяли участь..

Голосование

Какую электронную сигарету курите вы:

Економічна сторона е-сигарет  RSS 2.0

Економічна сторона е-сигарет

Зазвичай, коли говорять про електронні сигарети, зазначають позитивний вплив пристрої на здоров'я людини. Проте, крім цього існують і величезні економічні переваги електронної продукції.

Незважаючи на те, що вартість е-сигарети вище, ніж ціна тютюнової продукції, набуваючи апарат легко скорочувати фінансові витрати на звичку. Чому це можливо?
З першого погляду ціна е-сигарети може здатися вам Дорою. Але варто пам'ятати про те, що цей пристрій купується лише один раз, і прослужить вам довго час. Купувати потрібно тільки рідину і картриджі, а ціна їх невелика. Таким чином, залежно від як часто ви курите, електронна сигарета може окупитися навіть за декілька місяців.
Слідуючи заявами представників влади, вартість тютюнової продукції з часом буде істотно збільшена. Постійне підвищення вартості тютюну, що помічається щороку, робить електронну продукцію вигідною і економічною.


Володар електронної сигарети має можливість скорочувати витрати і на аксесуари. Так, людині не потрібно набувати попільнички, запальнички, портсигари та інші дрібниці, необхідні для організації процесу споживання тютюну.

Крім того, не варто забувати про те, що електронне куріння дозволяє уникнути багатьох хвороб, які виникають через цю звичку. З цієї причини людині не доводиться істотно витрачатися на лікарські препарати.

Явна і неявне скорочення витрат на куріння робить електронні сигарети економічно вигідною покупкою.

Recommended reading

Переваги Denshi Tabaco
Тютюнова змова
Популярність електронних сигарет
Пасивне куріння
12 фактів про куріння